Praca dla studentów - PRACA W SALONIE KOSMETYCZNYM (nie tylko dla studentek kosmetologii)

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

uczelnie

Rozmowa kwalifikacyjna – o tym musisz pamiętać!

Zbliża się wyznaczony termin rozmowy rekrutacyjnej, a Ty wciąż nie podjąłeś żadnych działań? Czas rozpocząć przygotowania! Zdobycie wymarzonej pracy wymaga zaangażowania i wykonywania przemyślanych kroków. O czym należy pamiętać?

więcej

PRACA W SALONIE KOSMETYCZNYM (nie tylko dla studentek kosmetologii)

Wax Center

Wrocław, dolnośląskie

rekrutacja@waxcenter.pl

Opis Stanowiska

Będziesz zajmowała się przede wszystkim wykonywaniem zabiegów depilacji woskiem (jeśli nigdy tego nie robiłaś i wydaje Ci się to trudne - nie przejmuj się - po naszym szkoleniu będziesz w tym naprawdę świetna i w dodatku będziesz to uwielbiać !), ale także:- odbieraniem telefonów,- umawianiem zabiegów,- kasowaniem Klientów,- dbaniem o czystość i porządek w salonie.

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy ?- statusu studentki,- rozwiniętych zdolności interpersonalnych: łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartości, komunikatywności, - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,- doświadczenie w depilacji woskiem i pracy w salonie kosmetycznym będzie dodatkowym atutem.Jednak najważniejsze dla nas jest Twoje podejście - jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy, jesteś otwarta na świat i nowe doświadczenia - na pewno Ci się u nas spodoba :) Szukamy uśmiechniętych, wesołych dziewczyn, którym praca z ludźmi będzie sprawiała radość :)

Oferujemy

Co zyskasz pracując w Wax Center ?- zostaniesz specjalistką w depilacji woskiem, nauczymy Cię jak być w tym naprawdę dobrą,- będziesz miała stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się sieci salonów kosmetycznych,- będziesz otrzymywała za swoją pracę całkiem niezłe wynagrodzenie - zawsze na czas,- będziesz pracowała ze zgranym zespołem dziewczyn, które uwielbiają swoją pracę i tworzą świetną atmosferę pracy,- i najważniejsze - będziesz miałą fajną szefową ;)

Forma kontaktu

Informacje o firmie

Jesteśmy świetnie prosperującym salonem depilacji woskiem - z 4 letnim doświadczeniem na rynku i rzeszą stałych Klientek. Posiadamy dwa salony we Wrocławiu i ciągle się rozwijamy ! Jeśli jesteś studentką i chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin (np. tylko w weekendy albo tylko popołudniami) - zapraszamy do rekrutacji. Nie musisz mieć wykształcenia kosmetycznego - zapewniamy pełne szkolenie przygotowujące Cię do pracy oraz godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.